Nabídka práce SPECIALISTA DODAVATELSKÉ KVALITY Brno

Naposledy aktualizované: 20.05.2017
Mzda: od 45 000 Kč do 55 000 Kč
Termín zaměstnání: NEUVEDENO
Pracoviště: Neuvedeno
Okres: Brno
Obor: Kvalita Jakost
Popis:

Hledáte práci v Brně nebo jen potřebujete změnu?
Jste odborníkem v oblasti dodavatelské kvality?
Hovoříte anglickým jazykem?

Pokud jste jednohlasně odpověděl/a ANO, tak neváhejte a zašlete nám svůj životopis!
Mezinárodní výrobní společnost přijme zkušeného kandidáta na pozici SPECIALISTA DODAVATELSKÉ KVALITY (45 – 55.000,- KČ)

Náplň práce

  • zajišťování dodavatelské kvality
  • provádění auditů dodavatelů
  • úzká spolupráce s úsekem kvality a oddělením nákupu
  • hodnocení a rozvoj dodavatelů
  • vedení související dokumentace

Požadujeme

  • VŠ vzdělání technického směru, ideálně strojírenské obory
  • zkušenosti s audity a praxe ve výrobní společnost podmínkou
  • znalost ISO 16949, VDA 6.3, QS 9000 výhodou
  • znalost FMEA, 8D, SPC, MSA
  • zkušenost se vzorkováním
  • analytické myšlení a velmi dobré komunikační
  • velmi dobrá znalost anglického jazyka
  • ochotu cestovat - zahraniční služební cesty
  • řidičský průkaz sk. B

Nabízíme

  • práci na zcela novém projektu
  • motivující finanční ohodnocení
  • flexibilní pracovní dobu
  • týden dovolené navíc
  • jazykové vzdělání
  • závodní stravování
  • příspěvky na životní nebo penzijní připojištění
  • lokalita: Brno
  • nástup ihned nebo dohodou
KONTAKTUJTE NÁS